94 347 13 91, 515 419 038

Mail: exodos@exodos.pl


Exim Tours
Image

Biuro powstało w 1996 roku, początkowo jako filia działającego od wielu lat lidera na czeskim rynku turystycznym Exim Tours Czechy. Obecnie Exim Tours stało się jednym z liderów na polskim rynku turystycznym. Oferuje pakiety dynamiczne na bazie tanich linii lotniczych, popularne destynację, a także egozotykę. 

Coral Travel
Image

W Polsce funkcjonują od 21 lat. Przez 15 lat pod marką Wezyr Holidays a od 2014 jako Coral Travel Poland. Dziś jest jednym z największych biur podróży w Polsce i jedną ze 100 największych firm w Polsce. Jest liderem w Turcji- niemal 40% wszystkich turystów podróżujących z polskim biurem podróży do Turcji to Goście Coral Travel Poland.

Oasis Tours
Image

Oasis Tours juz od 17 lat specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu. Jest wieloletnim liderem w wyjazdach do takich krajów jak Tunezja i Egipt. By zaspokoić zróżnicowane gusty i potrzeby klientów z roku na rok biuro poszerza swoją ofertę.Funclub
Image

Biuro Podróży Funclub ma za sobą lata doświadczeń w autokarowej obsłudze wyjazdów i wczasów wypoczynkowych w każdym zakątku Europy – głównie w takich krajach jak: Chorwacja, Bułgaria, Grecja, Włochy, Hiszpania, Portugalia. Funclub proponuje wczasy wypoczynkowe, wczasy łączone (wypoczynek i zwiedzanie), zwiedzanie Europy, wczasy dla seniorów, a także wyjazdy okolicznościowe typu events, takie jak wyjazdy na mecze piłki nożnej (Liga Mistrzów, Primera Division, Premiership) czy na zawody Formuły1.

Logos Tour
Image

Biuro Turystyki ZNP Logos Tour  to prestiż, wysoka jakość usług, pewność i zadowolenie klientów, którzy mogą zrealizować swoje marzenia i na własne oczy ujrzeć najbardziej egzotyczne zakątki kuli ziemskiej. W wielu miejscach świata Logos Tour był pierwszym polskim biurem podróży. Do tej pory z usług biura  skorzystało ponad 1 milion klientów. Propozycja organizatora to 130 tras na 7 kontynentach! Grupy docierają do najbardziej odległych i niezwykłych zakątków globu. Poza wyjazdami do miejsc egzotycznych, Logos Tour zabiera turystów na zimowy wypoczynek w europejskich kurortach narciarskich, latem zaś na autokarowe wycieczki i wczasy w Europie.Sun & Fun Holidays
Image

Sun & Fun już od ponad 15 lat organizuje wypoczynek do takich miejsc jak: Egipt (Hurghada, Sharm El Sheikh, Marsa Alam), Tunezja (kontynentalna i Djerba), Bułgaria, Turcja, Grecja, Maroko. Biuro spełnia marzenia tysięcy klientów, organizując im udany wypoczynek. 

Matimpex Travel
Image

Matimpex Travel już od 1989 roku organizuje wycieczki i wakacje w całej Europie. Weekendy lotnicze w najpiękniejszych miejscach w Europie są od 2000 roku specjalnością biura. Londyn, Paryż, Rzym, Barcelona, paryski Disneyland, a od 2009 roku także Wenecja i Toskania – to najpopularniejsze miejsca z regularnie rozszerzanej o kolejne europejskie atrakcje turystyczne listy.Unity Line
Image

Spółka Unity Line, założona w maju 1994 roku, jest jedną z największych firm armatorskich działających na rynku bałtyckich przewozów promowych. W ramach prowadzonej działalności firma zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem promami morskimi oraz działalnością turystyczną i transportową. Struktura floty Unity Line umożliwia obsługę wszystkich grup odbiorców: pasażerów, spedytorów oraz przewoźników drogowych i kolejowych. Promy w zarządzie armatora eksploatowane są na liniach: Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg.Oskar
Image

Biuro Podróży Oskar specjalizuje się w wakacyjnych wyjazdach autokarowych. Do najpopularniejszych kierunków w ofercie biura należą: Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Rumunia, Albania, Bułgaria.

Szarpie Travel
Image

Od 1995 roku Biuro Podróży Szarpie Travel specjalizuje się w organizacji kolonii i obozów. W ofercie organizatora znajdują się obozy i kolonie w kraju oraz za granicą. Główne destynacje to: Polska, Słowacja, Tunezja, Turcja, Hiszpania, Chorwacja, Włochy, Bułgaria, Grecja.
Ecco Holiday
Image

Biuro oferuję klasykę wypoczynku w regiony Basenu Morza Śródziemnego, najczęściej do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Ponadto "wypady" bazujące na połączeniach tanich linii lotniczych, m.in. do Czech, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, na Łotwę i na Węgry.


Ecco Travel
Image
Ecco Travel to przede wszystkim egzotyczne wyprawy- wycieczki objazdowe do dalekich ezgotycznych miejsc całego świata. Wyjazdy weekendowe do najpiękniejszych miast Europy i świata. pośrednictwo wizowe, a także pomoc w organizacji ślubu.
Krystad
Image

Biuro Podróży "Krystad" zostało założone w 1995 roku i jest firmą rodziną. W minionych latach zorganizowali wiele imprez turystycznych związanych z wypoczynkiem dzieci, młodzieży i dorosłych w kraju i w Europie.

BUT
Image

Biuro specjalizuję się w wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Organizuje obozy do takich krajów jak: Bułgaria, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Gruzja, Wielka Brytania, polska i wiele innych. Kolonie dla młodszych dzieci w wieku 5-13 lat, a także wyjazdy studenckie i pomaturalne.

Petpolonia

Firma Petpolonia została założona w 1998 roku. Swoją działalność rozpoczęła od sektora transportu morskiego i turystycznego. Biuro proponuje między innymi  bilety promowe pasażerskie wielu wiodących armatorów oraz bilety towarowe cargo dla ciężarówek na połączenia w całej Europie.